O Nás

NEŽ SE ROZHODNETE PRO NÁKUP ČEPICE DO SAUNY.
CO URČUJE KVALITU ČEPICE DO SAUNY?

Dlouhodobě se zabýváme správným výběrem materiálu pro výrobu čepice do sauny. Pro Váš nejlepší prožitek ze saunování a správnou funkci je nutností použití kvalitní přírodní 100% ovčí vlny bez přidaných nevhodných látek. Při výběru ČEPICE DO SAUNY proto dávejte přednost výrobkům z nebarvené přírodní plsti. Nabízíme Vám kvalitní čepice do sauny, které splňují veškeré hygienické požadavky, udrží svůj tvar dlouhodobě, nemění objem ani barvu a rychle schnou. Přinášíme Vám čepice do sauny z přírodního materiálu, jež s sebou nese naše původní značka kvality Kipira Onsen ®.
Naše čepice do sauny účinně brání přehřátí hlavy a všem nepříjemným následkům s tím spojených jako jsou bolesti hlavy, nevolnost, mdloby, lámavost vlasů a rozvoj bakterií na pokožce hlavy. Pouze čepice do sauny z kvalitních materiálů je pro Vás tou nejlepší volbou. Laciné čepice do sauny, vyrobené z nekvalitních materiálu neposkytnou očekávanou ochranu a při pravidelném používání se snadno a rychle poničí a zdeformují.

Z další nabídky   ČEPICE DO SAUNY ° KILTY ° KARTÁČE ° PONČA ° KRYSTALY ° PROSTĚRADLA ° VONNÉ ESENCE ° PODLOŽKY

                jjjjj       Romik

 

DĚLÁME TO, ČEMU SÁMI VĚŘÍME...A BAVÍ NÁS TO...

"Jsme dlouhá léta velkými příznivci saunování. Užíváme si pobyt v sauně a sbíráme zkušenosti tradičních rituálů a zvyklostí. S tím souvisí i používání saunových příslušenství nezbytných pro správný prožitek. Naše vášeň se již v roce 2010 proměnila v provozování e-shopu, který nabízí čepice do sauny z kvalitních přírodních materiálů. V následujících letech jsme postupně tuto nabídku rozšířili o další doplňky vhodné pro každého milovníka saunování.
Naši snahou je Vám přinášet další kvalitní materiály a s ochotou poradit při výběru. To vše z pevného zázemí v Karlových Varech, kde je sídlo našeho e-shopu. Vždy nás můžete kdykoliv kontaktovat buď telefonicky nebo mailem. Možná se někdy potkáme i ve Vaší oblíbené sauně" 

Roman a Jarda - saunoví nadšenci a provozovatelé e-shopu www.cepicedosauny.cz

Zpět do obchodu
NajduZboží.cz